Město Nýřany
Oficiální stránky

Běh města Nýřany individuálně - výsledky

Běžec

ATLETCLUB Nýřany, z.s. nabídl všem běžcům možnost zúčastnit se oblíbeného běhu alespoň individuálně.

Již vloni se kvůli koronaviru neuskutečnil jubilejní 50. ročník Běhu města Nýřany. Letos byla situace bohužel stejná, ani letos oblíbený květnový závod neproběhl.

Nicméně trať na 10 km byla nalajnovaná a kdo chtěl, mohl se běhu zúčastnit individuálně. Běžet mohl kdykoliv dle svých časových možností. Plánek s tratí byl vystaven na nástěnce u klubovny u atletického hřiště. Pod plánkem byla umístěna schránka, kam mohli běžci do neděle 16.5.2021 vhodit svůj čas.

Závod individuálně zaběhlo 37 běžců (25 mužů a 12 žen).

Následně děti z atletické přípravky při tréninku vylosovaly pod dozorem rodičů a trenérů čtyři běžce, kteří obdrželi věcnou cenu - poukázku do Decathlonu v hodnotě 500,00 Kč.

Vylosováni byli:  Zdeněk KVAŠ, Lucie NOVÁ, Petr KUBALÍK, Jitka PŘIBYLOVÁ

Gratulujeme vylosovaným a všem sportovcům děkujeme za účast a těšíme se s nimi v příštím roce na jubilejním 50. ročníku Běhu města Nýřany.

Přehled časů individuální přípravy naleznete zde.

mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu na svých chytrých telefonech. Využívejte naši novou mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Sociální služby

Aktuální počasí

Počasí dnes:

23. 6. 2021

bourka

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 26 až 30°C. Noční teploty 18 až 14°C.