Fotogalerie

Poslední přidaná fotografie

Poslední přidaná fotografie

Nejstarší občanka Nýřan Božena Pešková oslavila 26. června 105 let

Aktuální počasí

Počasí dnes:

17. 9. 2019

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky. Denní teploty 15 až 19°C. Noční teploty 8 až 4°C.

Svátek

Dnes je 17.9.2019

Svátek má Naděžda

Zítra má svátek Kryštof

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 3
DNES: 1075
TÝDEN: 2590
CELKEM: 1169509

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Zastupitelstvo města 2014- 2018

  1. Ing. Jiří Davídek, starosta, SNK Nýřany 2014
  2. Pavlína Caisová, místostarostka, SNK Nýřany 2014
  3. MUDr. Milan Four, člen rady města, SNK Nýřany 2014
  4. Petr Tausche, člen rady města, SNK Nýřany 2014
  5. Mgr. Jiří Loritz, SNK Nýřany 2014
  6. Ing. František Vodrážka, SNK Nýřany 2014
  7. Jaroslav Janeček, SNK Nýřany 2014
  8. Milan Niedermayer, SNK Nýřany 2014
  9. Petr Pinker, SNK Nýřany 2014
  10. Zdeněk Kunst, SNK Nýřany 2014
  11. Alena Faifrová, SNK Nýřany 2014
  12. František Jaroš, SNK Nýřany 2014
  13. Ing. Milan Vácha, člen rady města, ODS
  14. Ing. Václav Peš, ODS
  15. Jiří Cink, KSČM
  16. František Jiroušek, KSČM
  17. Tomáš Kolář, KSČM
  18. Jan Hajžman, ČSSD
  19. Ing. Jiří Říha, ČSSD

 

Zastupitelstvo města 2010 - 2014

  1. Ing. Jiří Davídek, starosta, SNK Nýřany 2010
  2. Pavlína Caisová, místostarostka, SNK Nýřany 2010
  3. MUDr. Milan Four, člen rady města, SNK Nýřany 2010
  4. Petr Tausche, člen rady města, SNK Nýřany 2010
  5. Ing. František Vodrážka, SNK Nýřany 2010
  6. Jaroslav Janeček, SNK Nýřany 2010
  7. Petr Pinker, SNK Nýřany 2010
  8. Zdeněk Kunst, SNK Nýřany 2010
  9. Alena Faifrová, SNK Nýřany 2010
  10. Petr Tausche, SNK Nýřany 2010
  11. František Jaroš, SNK Nýřany 2010
  12. Ing. Milan Vácha, člen rady města, ODS
  13. Ing. Václav Peš, ODS
  14. Milan Niedermayer, ČSSD
  15. Doc. Ing. Ph.D. Milan Hrdý, ČSSD
  16. Štěpánka Růžková, ČSSD
  17. Jaroslav Duspiva, ČSSD
  18. František Jiroušek, KSČM
  19. Jiří CINK, KSČM

Zastupitelstvo města 2006 - 2010

  1. Ing. Jiří Davídek, starosta, SNK Nýřany 2006
  2. Eva Jabůrková, místostarostka, SNK Nýřany 2006
  3. MUDr. Milan Four, člen rady města, SNK Nýřany 2006
  4. RNDr. Jitka Rambousková, členka rady města, SNK Nýřany 2006
  5. Mgr. Jiří Loritz, SNK Nýřany 2006
  6. Zdeněk Kunst, SNK Nýřany 2006
  7. Ing. František Vodrážka, SNK Nýřany 2006
  8. Petr Pinker, SNK Nýřany 2006
  9. Jaroslav Janeček, SNK Nýřany 2006
  10. Petr Tausche, SNK Nýřany 2006
  11. Alena Faifrová, SNK Nýřany 2006
  12. Pavlína Caisová, SNK Nýřany 2006
  13. Michal Špirk, člen rady města, ODS
  14. MUDr. Miroslav Ambrož, ODS
  15. Vladimír Vaniš, ODS
  16. Ing. Václav Peš, ODS
  17. František Jiroušek, KSČM
  18. Oldřich Karas, KSČM
  19. Jana Biharyová, KSČM
     

Zastupitelstvo města 2002 - 2006

  1. Ing. Jiří Davídek, starosta, Sdružení nezávislých
  2. Eva Jabůrková, místostarostka, Sdružení nezávislých
  3. František Jaroš, člen rady města, Sdružení nezávislých
  4. RNDr. Jitka Rambousková, členka rady města, Sdružení nezávislých
  5. Václav Vítek, člen rady města, Sdružení nezávislých
  6. Zdeněk Kunst, Sdružení nezávislých
  7. Ing. František Vodrážka, Sdružení nezávislých
  8. Petr Tausche, Sdružení nezávislých
  9. Ing. Milan Vácha, Sdružení nezávislých
  10. Jaroslav Janeček, Sdružení nezávislých
  11. Petr Pinker, Sdružení nezávislých
  12. MUDr. Miroslav Ambrož, ODS
  13. Vladimír Vaniš, ODS
  14. Ing. Aleš Jelínek, ODS
  15. RSDr. František Jiroušek, KSČM
  16. Ing. Josef Vobliza, KSČM
  17. Jana Biharyová, KSČM
  18. Jaroslav Duspiva, ČSSD
  19. František Najman, ČSSM
     

Zastupitelstvo města 1998 - 2002

  1. Ing. Jiří Davídek, starosta, Sdružení ODS, SZ, NK
  2. Eva Jabůrková, místostarostka, Sdružení ODS, SZ, NK
  3. Václav Faifr, člen rady města, Sdružení ODS, SZ, NK
  4. František Jaroš, člen rady města, Sdružení ODS, SZ, NK
  5. Josef Smereka, člen rady města, Sdružení ODS, SZ, NK
    (zemřel 15.3.2002)
  6. Václav Vítek, člen rady města od 28.3.2002, Sdružení ODS, SZ, NK
  7. Ing. František Vodrážka, Sdružení ODS, SZ, NK
  8. Zdeněk Kunst, Sdružení ODS, SZ, NK
  9. Ing. Milan Vácha, Sdružení ODS, SZ, NK
  10. Jaroslav Janeček, Sdružení ODS, SZ, NK
  11. Petr Pinker, Sdružení ODS, SZ, NK
  12. Maruška Říčařová, ČSSD
  13. Ing. Jan Chalupa, ODS
  14. Ing. Václav Peš, ODS
  15. Heřman Löffelmann, ODS
  16. František Jiroušek, KSČM
  17. Ing. Josef Vobliza, KSČM
  18. Hana Kotzauerová, KSČM
  19. Slavomír Vavroch, KSČM

 

Zastupitelstvo města 1994 - 1998

  1. Ing. Jiří Davídek, starosta, Sdružení ODS, SZ, NK
  2. Mgr. Miroslav Uxa, zástupce starosty, Sdružení ODS, SZ, NK
  3. Václav Faifr, člen rady města, Sdružení ODS, SZ, NK
  4. Josef Smereka, člen rady města, Sdružení ODS, SZ, NK
  5. František Jaroš, člen rady města, Sdružení ODS, SZ, NK
  6. Zdeněk Kunst, Sdružení ODS, SZ, NK
  7. Václav Vítek, Sdružení ODS, SZ, NK
  8. MVDr. Vladimír Mach, Sdružení ODS, SZ, NK
  9. Jan Šlajs, Sdružení ODS, SZ, NK
  10. Miloslav Mottl, Sdružení ODS, SZ, NK
  11. Jiří Rohlík, Sdružení ODS, SZ, NK
  12. Mgr. Miloslav Peš, nezávislý kandidát
  13. Štěpánka Růžková, Liberální strana národně sociální
  14. Maruška Říčařová, ČSSD
  15. Vlastimil Váchal, KSČM
  16. František Jiroušek, KSČM
  17. Josef Němeček, KSČM
  18. Hana Kotzauerová, KSČM
  19. Josef Zicha, KSČM
     

Zastupitelstvo města 1990 - 1994

  1. Ing. Jiří Davídek, starosta, Občanské fórum
  2. Miloslav Peš, zástupce starosty, Občanské fórum
  3. Václav Faifr, člen rady města, Občanské fórum
  4. Josef Smereka, člen rady města Občanské fórum
  5. Václav Vítek, Občanské fórum
  6. Jiří Farář, Občanské fórum
  7. Karel Kubalík, Občanské fórum
  8. Ing. Josef Šindelář, Občanské fórum
  9. Anna Gottwaldová, Občanské fórum
  10. Miroslav Pašek, Občanské fórum
  11. Miloslav Mottl, Občanské fórum
  12. Vladislav Kuneš, Občanské fórum
  13. JUDr. Václav Veber, KSČM
  14. Ing. František Klug, KSČM
  15. Petr Čermák, KSČM
  16. Miroslav Pitrman, KSČM
  17. Miloslav Štýs, člen rady města, Československá strana socialistická
  18. Marie Říčařová, ČSSD
  19. František Kabát, člen rady města, nezávislý kandidát
  20. František Jaroš, člen rady města, Strana zelených
  21. Pavel Vedral, sdružení nezávislých kandidátů Kamenného Újezda

 


zpět